gabinet psychoterapeutyczny Bydgoszcz

Terapie Indywidualne

gabinet psychoterapeutyczny Bydgoszcz

Terapie Rodzinne

gabinet psychoterapeutyczny Bydgoszcz

Terapie dla Par

Terapia indywidualna

Terapia indywidualna Bydgoszcz w gabinecie Beaty Gołębiowskiej

Metody, które stosuję w integracyjnym modelu psychoterapii:

Terapia poznawczo behawioralna

Ta metoda terapii indywidualnej to wspólna praca terapeuty i klienta. Razem odkrywamy i nazywamy codzienne kłopoty, które są źródłem cierpienia i dyskomfortu psychicznego. Określamy związek między myślami, emocjami i zachowaniem.
Wspólne identyfikowanie rozjaśnia, jak to wpływa na codzienne funkcjonowanie. Terapia poznawczo behawioralna skupia się na tzw. „tu i teraz”. Odnalezienie sposobu rozwiązywania problemów czyli zmiany w sposobie myślenia, odczuwania, czy postępowania poprawia jakość życia.

Terapia Gestalt

Gestalt to forma terapii indywidualnej, która pomaga dzięki zwiększaniu świadomości samego siebie. Świadome doświadczanie rozwija umiejętności zaspakajania swoich potrzeb bez naruszania praw innych ludzi.
Klient uczy się nowych możliwości przekształcania szkodliwych nawyków w elastyczny system samooparcia. Praca obejmuje etapy korektywnego doświadczania trudnych relacji pod opieką terapeuty.

Terapia psychoanalityczna

Terapia indywidualna w nurcie psychoanalitycznym to forma pomocy poprzez poszukiwanie źródeł osobistych problemów.
Dzięki pogłębionej wiedzy o sobie klient może uzyskać cenne odkrycia tzw. wgląd w siebie. Trud zrozumienia daje nowe rozwiązania, a to z kolei przynosi ulgę w cierpieniu psychicznym.Psycholog Beata Gołębiowska Bydgoszcz

Podczas terapii indywidualnej w Bydgoszczy pomogę Państwu odnaleźć drogę do wewnętrznego spokoju i szczęścia. Jestem psychoterapeutą z wieloletnim doświadczaniem, prowadzę psychoterapię indywidualną w nurcie poznawczo behawioralnym, Gestalt i psychoanalitycznym.
Terapia indywidualna Bydgoszcz - Zapraszam

Beata GołębiowskaKontakt z psychoterapeutą - Bydgoszcz Miedzyń

Telefon

+48 600-827-787

E-mail

golebiowska.terapia@gmail.com

Państwa dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności dostępną pod adresem beata-golebiowska.pl/kontakt/polityka-prywatnosci.html

Lokalizacja gabinetu

ul. Żniwna 8
85-355 Bydgoszcz (Miedzyń)

Lokalizacja gabinetu psychoterapeutycznego - Bydzgoszcz Miedzyń

Kliknij mapkę, aby przejść
na stronę kontaktową.