gabinet psychoterapeutyczny Bydgoszcz

Terapie Indywidualne

gabinet psychoterapeutyczny Bydgoszcz

Terapie Rodzinne

gabinet psychoterapeutyczny Bydgoszcz

Terapie dla Par

Blog

Pomoc psychologiczna dla młodzieży - jak wygląda terapia nastolatka?

terapia rodzinna Bydgoszcz

Okres dorastania to niezwykle trudny czas zarówno dla dziecka, jak i dla jego rodziców. Młody człowiek musi zmierzyć się wtedy z wieloma zmianami, jakie zachodzą w jego psychice i ciele, a także doświadcza związanych z tym procesem rozmaitych trudności czy też kłopotów. Czasem problemy te nawarstwiają się tak bardzo, że nastolatkowi potrzebna jest profesjonalna pomoc psychologiczna.

Czytaj dalej...

Jak wygląda terapia rodzinna?

terapie rodzinne Bydgoszcz

Rodzina jest jedną z najważniejszych grup społecznych w naszym życiu oraz czynnikiem kształtującym nasze samopoczucie psychiczne. Rozpoznawanie dynamiki relacji między członkami rodziny może być zatem kamieniem milowym w sytuacjach eskalacji problemów wewnątrz kręgu rodzinnego. Zadaniem tym zajmuje się jedna z form terapii, czyli psychoterapia rodzinna.

Czytaj dalej...

Na czym polega psychoterapia indywidualna?

gabinet-psychologiczny-bydgoszcz

Dlaczego psychoterapia indywidualna zamiast po prostu psychoterapia? Wybór ten nie wynika z niczego niezwykłego. Po prostu istnieją dwa rodzaje psychoterapii: indywidualna oraz grupowa. Z tym że ten drugi rodzaj odbywa się w grupie i jest to psychoterapia skierowana do par i rodzin. Psychoterapia indywidualna natomiast ma formę swobodnej rozmowy terapeutycznej bez udziału osób trzecich.

Czytaj dalej...

Terapia dla par - kiedy warto skorzystać?

Terapia dla par to ratunek dla związków, które przechodzą kryzys. Niesie ona ze sobą pomoc dla osób, które kochają się, ale napotkały na swojej drodze problemy we wzajemnej relacji. Podczas sesji z psychoterapeutą obie strony mogą przedstawić swoje racje, odczucia i swój stosunek do zachowania partnera.

Czytaj dalej...

Kontakt z psychoterapeutą - Bydgoszcz Miedzyń

Telefon

+48 600-827-787

E-mail

golebiowska.terapia@gmail.com

Państwa dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności dostępną pod adresem beata-golebiowska.pl/kontakt/polityka-prywatnosci.html

Lokalizacja gabinetu

ul. Żniwna 8
85-355 Bydgoszcz (Miedzyń)

Lokalizacja gabinetu psychoterapeutycznego - Bydzgoszcz Miedzyń

Kliknij mapkę, aby przejść
na stronę kontaktową.